Atrakcje ośrodka
Zobacz co nas wyróżnia
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj pobyt
Klub Mazurski
Klub Mazurski w Wejsunach to adres, za którym kryje się zarówno sielskość, jak i aktywny odpoczynek. W naszym ośrodku znajdziesz masę możliwości, by odpocząć na łonie natury, ale też by bawić się i aktywnie spędzić czas.

Basen

Nowy, duży basen to ulubione miejsce Osób wypoczywających w naszym ośrodku. Woda w nim jest podgrzewana, zatem nawet w chłodniejsze dni, kąpiel zapewnia mnóstwo radości. Przy basenie  przygotowaliśmy parasole i leżaki, na których można odpoczywać i łapać promienie słońca.

Plac Zabaw

Klub Mazurski to miejsce idealne dla dzieci. Rozrywkę dla najmłodszych zapewni bogato wyposażony plac zabaw, a w nim: zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica, domki, hulajnogi. 
Dodatkowo organizujemy animacje i gry, które zapewnią dzieciom niezapomniane wrażenia i wiele radości.
Cały teren ośrodka jest ogrodzony, aby maluchy były bezpieczne. 

Tenis

Jeśli chcieliście spróbować gry w tenisa, ale nie było okazji, to my dajemy taką możliwość.  Opłata wynosi 30zł/godz. dla Gości i 40zł dla osób z zewnątrz.

Sauna

Korzystanie z sauny ma udowodniony pozytywny wpływ na zdrowie. Wzmacnia odporność, pozytywnie działa na wiele schorzeń przewlekłych, a przede wszystkim odpręża. Opłata dla naszych Gości to 50 zł za godzinę.

Bilard, Ping-Pong, Piłkarzyki

Wieczory z rodziną czy przyjaciółmi umili partyjka bilarda lub tenisa stołowego. Co powiesz na małą rywalizację? Stół do bilarda, tenisa stołowego i piłkarzyki dostępne są dla naszych Gości bezpłatnie.
Pokój zabaw

Sala zabaw dla dzieci

Mnóstwo zabawek - maskotki, klocki, puzzle, gry planszowe, telewizor,  oraz duży zbiór książek i malowanek  umilą czas naszym najmłodszym gościom nie tylko w razie  niepogody. U nas  nikt nie będzie się nudził!

Chata grillowa

Miłośnicy grillowania będą pod wrażeniem naszej chaty. Mamy tutaj duże palenisko na drewno. Jest to świetne miejsce na wspólne biesiadowanie i okazja do poznania nowych osób - innych Gości ośrodka Klub Mazurski.

Siłownia zewnętrzna

Bądź w formie, nawet podczas wakacji na Mazurach! Pomoże w tym nasza mini siłownia, zlokalizowana na świeżym powietrzu. Trening w takim otoczeniu przyrody na pewno będzie udany.

Siłownia

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Gości dodaliśmy nową siłownię znajdująca się wewnątrz budynku. Teraz każdy bez względu na pogodę będzie mógł zadbać o swoją formę.
mokdfposf
mokdfposf

Przystań

Jezioro Wejsunek  stanowi doskonałą harmonię między naturą a rekreacją. Dzięki pomostom i wypożyczalni sprzętu: desek SUP, rowerów, kajaków, łódek nasi Goście mogą cieszyć się nie tylko wspaniałymi krajobrazami, ale również aktywnie spędzać czas na jeziorze. Jest to raj dla miłośników przyrody, którzy pragną oderwać się od zgiełku miasta i naładować baterie wśród uroków natury.
Rezerwacja
Skontaktuj się z nami, by wybrać dogodny termin na niezwykłe wakacje na Mazurach.
Kontakt