Atrakcje ośrodka
Zobacz co nas wyróżnia
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj pobyt
Klub Mazurski
Klub Mazurski w Wejsunach to adres, za którym kryje się zarówno sielskość, jak i aktywny odpoczynek. W naszym ośrodku znajdziesz masę możliwości, by odpocząć na łonie natury, ale też by bawić się i aktywnie spędzić czas.

Basen

Nowy, duży basen to ulubione miejsce wypoczywających w naszym ośrodku. Woda w nim jest podgrzewana, zatem nawet w chłodniejsze dni, kąpiel zapewnia mnóstwo radości. Przy basenie dla naszych Gości przygotowaliśmy parasole i leżaki, na których można odpoczywać i łapać promienie słońca.

Plac Zabaw

Klub Mazurski to miejsce idealne dla dzieci. Rozrywkę dla najmłodszych zapewni bogato wyposażony plac zabaw, a w nim: zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica, domki, hulajnogi oraz dużo zielonego terenu do zabawy. Cały teren ośrodka jest ogrodzony, aby maluchy były bezpieczne. 

Tenis

Jeśli chcieliście spróbować gry w tenisa, ale nie było okazji, to my dajemy taką możliwość. Opłata wynosi 25zł/godz. dla Gości i 30zł dla osób z zewnątrz.

Sauna

Korzystanie z sauny ma udowodniony pozytywny wpływ na zdrowie. Wzmacnia odporność, pozytywnie działa na wiele schorzeń przewlekłych, a przede wszystkim odpręża. Opłata dla naszych Gości to 50 zł za godzinę.

Bilard, Ping-Pong, Piłkarzyki

Wieczory z rodziną czy przyjaciółmi umili partyjka bilarda lub tenisa stołowego. Co powiesz na małą rywalizację? Stół do bilarda, tenisa stołowego i piłkarzyki dostępne są dla naszych Gości bezpłatnie.
Pokój zabaw

Sala zabaw dla dzieci

Mnóstwo zabawek - maskotki, klocki, puzzle, gry planszowe, telewizor,  oraz duży zbiór książek i malowanek  umilą czas naszym najmłodszym gościom nie tylko w razie  niepogody. U nas  nikt nie będzie się nudził!

Chata grillowa

Miłośnicy grillowania będą pod wrażeniem naszej chaty. Mamy tutaj duże palenisko na drewno. Jest to świetne miejsce na wspólne biesiadowanie i okazja do poznania nowych osób - innych Gości ośrodka Klub Mazurski.

Siłownia zewnętrzna

Bądź w formie, nawet podczas wakacji na Mazurach! Pomoże w tym nasza siłownia, zlokalizowana na świeżym powietrzu. Trening w takim otoczeniu przyrody na pewno będzie udany.

Przystań

Przy ośrodku Klub Mazurski znajdują się pomosty. Tutaj możesz wyruszyć kajakiem, rowerem wodnym, deską  SUP  lub łodzią wiosłową na podróż po jeziorze Wejsunek.  Poza tym, że jest to ciekawy sposób na aktywny wypoczynek, jest to też możliwość obserwowania dzikiej przyrody, z zupełnie innej perspektywy.
mokdfposf
Rezerwacja
Skontaktuj się z nami, by wybrać dogodny termin na niezwykłe wakacje na Mazurach.
Kontakt